Nekomerční zdroj informací o zdraví a detoxikaci organismu
Hledat

http://forum24.cz/vyzva-poslanci-a-senatori-zastavte-milose-zemana/

 

 

 

Vytvořte si webové stránky

Aktuálně přidáno:

  • "Výživa v souladu          s ročními dobami podle tradiční čínské medicíny" přístup tudy nebo přes odkaz v kapitole "Výživa"
  • Zázračný len = zdraví    

v kapitole "Výživa"

 

 

Tvořme tyto stránky společně - napište, co zde postrádáte.

 

 

.

sova.jpg
Návštěvnost

 

Připravujeme:

Krije - jogínské

očistné techniky

v kapitole "Očista"

 

 

 

 

 

 

 

 

Projekt NetStranky.cz doporučuje

 
Navigace: Detoxikuj > Hladovění > Zkušenosti s hladovkou

Zkušenosti s hladovkou

Rakovina a hladovka

Antonín Čermák (63) z Hrozňatova na Chebsku tvrdí, že sám porazil rakovinu. Před 20 lety mu nepomohla chemoterapie ani ozařování. Smrti unikl díky hladovění a pití zeleninových šťáv.

Antonín Čermák (63) z Hrozňatova na Chebsku porazil rakovinu. Největší oporou v nemoci mu byla manželka Jana (67).

Antonín Čermák porazil rakovinu. Největší oporou v nemoci mu byla manželka Jana (67).

Nádory tehdy zmizely a Antonín Čermák se vrátil ke stylu života, který vedl před nemocí. Od té doby dál pije čaje a šťávy, které mu podle něho zachránily život. Už dvacet let drží jednou za půl roku třítýdenní ozdravnou kůru a rakovina se nevrací. „Před každým jídlem vypiji zeleninové šťávy a celý den užívám šalvějový čaj," popsal samoléčbu Antonín Čermák.

Odmítl smrt

Před 20 lety se mu zhroutil život. „Měl jsem nádory v tříslech, podpaží, břiše, játrech a slezině," vzpomíná pan Čermák. Lékaři mu odebrali uzlinu. „Výsledky dlouho nebyly. Nechtěl jsem umřít.  Zkusil jsem léčbu takzvanou Breussovou dietou,“ vysvětluje muž, proč  nepočkal a neléčil se chemoterapií a ozařováním.

Přestal jíst a pil jen čaje a zeleninové šťávy. Hladovění měl vydržet 42 dní. „Zvládl jsem 36. Ze 74 kilo jsem zhubl na 52. Nádory ale zmizely,“ říká Antonín Čermák. Lékařské vyšetření ale ukázalo, že v pořádku není slezina. Muž podstoupil autotransplantaci kostní dřeně a chemoterapii.

Užívá si života

„Léčba byla ale neúspěšná a manžela mi poslali domů umřít," říká paní Čermáková. Opět pil šťávy a čaje. A začal prospívat. „Lékaři nikdy neuznali, že se manžel zbavil nádorů sám.  Někdy se to prý stává,"  dodává žena.
Doktoři mi zakázali vše, co jsem dělal před rakovinou, sport i cestování. U moře jsem ale každý rok a jezdím i na kole. Užívám si života,“ směje se Čermák.

Převzato z http://www.ahaonline.cz/clanek/musite-vedet/84306/antonin-cermak-rakovinu-leci-hladovkou.html

 

 

O podobných zkušenostech se lze dočíst i od jiných uzdravených. O výsledcích léčby onkologických onemcnění hladovkou stěží existují statistické údaje, neuspěje-li však v některých případech onkologie, pak je pochopitelné, že nemocný hledá další možnosti uzdravení nebo zlepšení stavu. Každý se musí rozhodnout sám, a pokud má podobné šťestí na ošetřujícího lékaře jako pan Dvořák v níže citované knize, je jeho rozhodování tím snazší. 

Tomuto tématu se věnují tyto knihy a publikace:

Rudolf Breuss: Rakovina, leukémie a jiné zdánlivě nevyléčitelné nemoci, léčitelné přírodními prostředky. Nakladatelství Erika, 2001. V tomto 4., rozšířeném vydání je vložena kapitola Ing. Stanislava Dvořáka z Liberce, který se v roce 1985 vyléčil z metastází vzniklých po operaci kožního nádoru Breussovou dietou - 42-denní hladovkou o zeleninových šťávách ve speciálním složení podle Breusse. Vyjádření ošetrřujícího primáře najdete níže, rozkliknutím fotokopie zvětšíte.

MUDr. Ondřej Šeda: Výživa a rakovina. Vydala Pavla Momčilová, Čestlice 1991

 

Vyjádření lékaře - S. Dvořák-1.jpg
Vyjádření lékaře - S. Dvořák-2.jpg
 
Návštěvnost© detoxikuj.netstranky.cz - vytvořte si také své webové stránky zdarma, reklama PC fórum