Nekomerční zdroj informací o zdraví a detoxikaci organismu
Hledat

Aktuálně přidáno:

  • "Výživa v souladu          s ročními dobami podle tradiční čínské medicíny" přístup tudy nebo přes odkaz v kapitole "Výživa"
  • Zázračný len = zdraví    

v kapitole "Výživa"

 

Vytvořte si webové stránky

 

Tvořme tyto stránky společně - napište, co zde postrádáte.

 

 

.

sova.jpg
Návštěvnost

 

Připravujeme:

Krije - jogínské

očistné techniky

v kapitole "Očista"

 

 

 

 

 

 

 

 

Projekt NetStranky.cz doporučuje

 
Navigace: Detoxikuj > Kroky ke zdravi

Kroky ke zdravi

Rychlost.cz - poptávka připojení

Co udržuje naše zdraví (a nic nestojí):

Vstaňte a hýbejte se 

Pohyb jako takový je pro lidské tělo více než potřebný. O to víc v době, kdy mnozí mají sedavé zaměstnání a k tomu ještě třeba navíc holdují nezdravému způsobu života. Čím více sedíte na úkor pohybu, o to víc hrozí výskyt obezity, cukrovky a kardiovaskulárních onemocnění.

Pohyb je opravdu potřeba, tím se ale rozhodně nemyslí třeba jen hodina tréninku dvakrát týdně. Je potřeba i více chodit, omezit jízdu autem, místo eskalátorů chodit po klasických schodech atd., zkrátka je třeba využít každé příležitosti. Jak totiž vědci upozorňují, ani dvouhodinové intenzivní cvičení dostatečně nekompenzuje zbylých 22 hodin během dne, které většinou prosedíme v práci, autě, na obědě či poradě.

Nehrbte se 

Správný postoj je důležitou potřebou pro zdravý život. Kromě bolavého krku a zad, které s sebou špatný postoj přináší, hrozí i artritida, problémy s krevním oběhem, dýchací potíže či problémy s trávením.

Usmívejte se 

Úsměv nic nestojí, a přesto se s ním dají dělat velké věci. Zlepšuje náladu, pomáhá tlumit bolest, navíc jeho praktikováním se dostávají do těla prospěšné endorfiny a serotonin, které snižují hladinu stresu v těle.

 

 

Přečtěte si zde doporučení pana Jiřího Cingroše, autora knihy "Sám sobě doktorem".

 
Návštěvnost© detoxikuj.netstranky.cz - vytvořte si také své webové stránky zdarma