Nekomerční zdroj informací o zdraví a detoxikaci organismu
Hledat

Aktuálně přidáno:

  • "Výživa v souladu          s ročními dobami podle tradiční čínské medicíny" přístup tudy nebo přes odkaz v kapitole "Výživa"
  • Zázračný len = zdraví    

v kapitole "Výživa"

 

Vytvořte si webové stránky

 

Tvořme tyto stránky společně - napište, co zde postrádáte.

 

 

.

sova.jpg
Návštěvnost

 

Připravujeme:

Krije - jogínské

očistné techniky

v kapitole "Očista"

 

 

 

 

 

 

 

 

Projekt NetStranky.cz doporučuje

 
Navigace: Detoxikuj > Úvodem

Úvodem

Rychlost.cz - poptávka připojení

 

 

Tyto stránky vznikly za účelem předávání informací několika přátelům a byly zpřístupněny všem, koho by jejich obsah mohl zajímat. Zde obsažené články a informace jsou převzaty z tištěných periodik nebo webových stránek. Pokud není uvedeno jméno autora, je to způsobeno nedokonalostí archivu administrátora těchto stránek, vytvořeného pro vlastní potřebu. Je řada mnohem dokonalejších webových stránek, věnujících se této problematice; adresy některých z nich zde postupně uvedeme a budeme rádi, pokud další doplníte do diskusního okénka.

Hledáte-li něco, co v omezeném obsahu těchto stránek nenajdete, napište to do diskusního okénka a v rámci dostupných zdrojů bude informace doplněna nebo Vám zaslána mailem. Vaši mailovou adresu v tom případě napište do diskusního okénka tak, že místo znaku @ napíšete _zavinac_ (aby se k ní nedostaly spamové  vyhledávače).

Tyto stránky jsou občasně doplňovány a upravovány. Je proto možné, že některé texty, které jste již dříve shlédli, najdete později v doplněné nebo opravené podobě.

 

images.jpg

 

 

Vezměte odpovědnost za své zdraví do vlastních rukou!

Sami můžete pro sebe udělat nejvíc.

 

 

Kontakt: detoxikuj(zavináč)seznam.cz

 

 
Návštěvnost© detoxikuj.netstranky.cz - vytvořte si také své webové stránky zdarma