Nekomerční zdroj informací o zdraví a detoxikaci organismu
Hledat

Aktuálně přidáno:

  • "Výživa v souladu          s ročními dobami podle tradiční čínské medicíny" přístup tudy nebo přes odkaz v kapitole "Výživa"
  • Zázračný len = zdraví    

v kapitole "Výživa"

 

Vytvořte si webové stránky

 

Tvořme tyto stránky společně - napište, co zde postrádáte.

 

 

.

sova.jpg
Návštěvnost

 

Připravujeme:

Krije - jogínské

očistné techniky

v kapitole "Očista"

 

 

 

 

 

 

 

 

Projekt NetStranky.cz doporučuje

 
Navigace: Detoxikuj > Očista jater

Očista jater podle Huldy Clark

Rychlost.cz - poptávka připojení

OČISTA JATER PODLE DR. HULDY REGEHR CLARK

Doplněno poznatky pana Ing. Emila Pavlase

Příprava:

  • Není vhodné provádět očistu jater s žijícími parazity uvnitř. Nedostali byste ven mnoho kamenů a bylo by vám velmi nevolno. Užívejte elektronický ZAPPER denně, celý týden před očistou jater, abyste zničili všechny parazity na které ZAPPER dosáhne a také týden po výplachu, abyste zničili parazity, které se z jater uvolní.
  • Je doporučeno před očistou jater vyčistit ledviny a přivést je do optimálního stavu. Ledviny musí totiž následně přefiltrovat mnoho toxinů uvolněných z jater.
  • Také se doporučuje dát předem do pořádku zuby. To znamená zbavit se všech amalgamových plomb (rtuť) a všech zdrojů baktérií (váčky, cysty, píštěle, záněty)

 

Ingredience potřebné k výplachu jater:

      1,25 dl Extra virgin olivový olej – první lis  - ten nejlepší, co dostanete koupit

      1 nebo 2 grapefruity (min 1,25 dl čisté šťávy bez vláken)

      4 polévkové lžíce EPSOMské soli (MgSO4 + 7H2O) (Heptahydrát síranu hořečnatého)

      7.2 dl čisté vody (bez chlóru)

      Případně 3 kapky kyseliny solné (3%) a pol. lžíci tinktury z černého vlašského ořechu

Postup:

Vyberte si den, po kterém budete mít alespoň jeden den volna.

Snídaně:  2 suché toasty plus bylinkový čaj.

Oběd: 2 toasty, bylinkový čaj.

Mezitím možno pít bylinkový čaj nebo čistou vodu.

14:00 hod. Po této době nejíst ani nepít. Porušení může mít za následek nevolnost.

      Rozpusťte 4 lžíce MgSO4  v 7,5 dl vody. Po dokonalém rozpuštění rozdělte na čtyři stejné díly do čtyř hrnečků a případně uložte v lednici. Pro chuť možno přidat pár kapek citr. šťávy.

18:00 hod. Vypijte jednu ze čtyřech dávek roztoku soli.

20:00 hod. Vypijte druhou dávku roztoku soli.

21:45 hod. V zavařovačce smíchejte olej s grapefruitovým juicem a dobře protřepejte. Lze přidat 3 kapky 3% kyseliny solné kvůli sterilizaci oleje a pol. lžíci tinktury z černého vlašského ořechu na hubení uvolněných parazitů. (není však podmínkou)

      Vykonejte velkou potřebu (obvykle průjem).

22:00 hod.Vypijte během 5 min protřepanou směs oleje s grapefruitem brčkem vedle postele a bezprostředně po požití zalehněte na záda – dejte více pod hlavu. Trpíte-li nespavostí, můžete vzít něco přírodního na spaní.

Snažte se dodržet termíny nejvýše s 15min. odchylkou.

6:00 nebo později (po probuzení) vypijte třetí dávku solného roztoku.

Po dalších dvou hodinách vypijte čtvrtou dávku solného roztoku.

Mezitím můžete opět zaléhat.

Až přijde nutkání, vypusťte obsah střev do kýble s vodou a přeceďte přes velké síto. Propláchněte studenou tekoucí vodou. Vyberte větší kameny, které se vyskytují ve více než šesti druzích a podle toho mají různé zbarvení. Ostatní plevy a semena pocházející ze střev, se stovkami malých žlučových kaménků vyhoďte. Ovšem udělejte si přibližný odhad celkového počtu. Vybrané kameny rozložte na plát a vyfoťte!

Za dvě hodiny můžete vypít čerstvě vymačkanou ovocnou šťávu a po další půlhodině trochu ovoce. Postupně zvykat na normální jídlo. Mastné až za tři dny. Po výplachu opět týden Zapovat.

Dokud nevypudíte všechny kameny mohou být vaše játra křečovitě stahována. Poznáte to tak, že máte potíže se stolicí, protože stažená játra neuvolňují dostatek žluči. Stolice je tuhá, žlutá, případně bobkovitá. Pak musíte mezi výplachy křeče uvolňovat kozlíkem lékařským (valerián). 6 krát denně doporučený počet kapek tinktury, nebo pilulky.

Celou proceduru lze zopakovat nejdříve po čtrnácti dnech (za předpokladu, že jste zdrávi) - tolikrát, dokud půjdou ven nějaké kameny. Berte denně 2g  čistého přírodního vitaminu C – pomáhá játrům s detoxikací. Až budou játra čistá, je možné věnovat se podpoře činnosti jater – např. ostropestřec mariánský apod. Kdyby někdy kámen zůstal viset ve žlučovodu, je nutné vyhladovět a pak vypít lžíci MgSO4 ve 2 deci vody (nejlépe večer v 6 hod.)

Poznatky a rady Ing. Emila Pavlase:

Pokud budete sledovat tento protokol, uvědomte si, že tak činíte na vlastní zodpovědnost. Nikdo jiný ji za vás převzít nemůže.

Dále uvádím mé vlastní zkušenosti s tímto protokolem.

Samozřejmě, nejlepších výsledků se dosáhne provádíme-li výplach v úplňku a v novoluní. To si však mohou dovolit penzisti. Ostatní se musí přizpůsobit svým časovým možnostem, ale na druhé straně rozdíl není závratný. Hulda Clark uvádí, že ošklivé případy mohou skladovat v játrech 2000 až 3000 kamenů. Úplné vyčištění jater může trvat až 3 roky (při výplaších každé dva týdny). Musíte se tedy ozbrojit trpělivostí – je to maratón. Já jsem měl největší „knedlík“ o délce 32 mm a průměru 20 mm. Největší množství kamenů je velikosti okolo 2 až 3 mm (písek). Největší kámen vyšel při desátém výplachu.

Prováděl jsem na sobě experimenty a zjistil, že výtěžnost se dá zvýšit následujícími přídavnými opatřeními:

1.Pokud jsou k dostání melouny, je nelepší začít snídaní, sestávající ze sedmi sušených švestek, namočených přes noc ve vodě. Pak už jíst jenom meloun až do jedné hodiny. Přestat pít rovněž ve dvě.

2.Máme-li k disposici gelové obklady (příp. vodní láhev apod.), je dobré játra během prvního odpoledne zahřívat. (mezi 2 a 10 hodinou před ulehnutím) Jinou možností je přiložit na dvě hodiny obklad tří lžic lněného oleje rozmíchaného v kostce tvarohu.

3.Když jsme na hraně usínání (tělo relaxováno podobně jako v hypnóze), možno opakovat následující sugesce: „má játra samovolně vypuzují kameny“ až do usnutí. Tělo má inteligenci, která převezme odpovědnost za automatické plnění sugescí. Programovat mysl je výrazně snazší, než programovat silikonový čip.

4.Kdo ovládá REIKI, může na játra kdykoliv během obou dní přikládat ruku a nabíjet.

5.Pokud zjistíte, že některé kameny jsou obaleny kalcio-fosfátovou inkrustací, takové kameny jsou pevně usazené ve žlučovodech a nechtějí ven. Když se uvolní, poškrábou žlučovody. Lze je očistit opakovanými obklady zapařené cibule (20dkg) se třemi lžícemi anýzu a třemi lžícemi vody. Provést alespoň 5-krát obden.

Nejlépe je dodržovat protokol Huldy Clark do posledního puntíku. Předejdete tím nesnázím.  Nejstarší kameny vycházejí jako poslední. Samotný výplach je bez problémů. Určitá nevolnost se může dostavit v mezidobí, neb se uvolní mnoho toxinů, které pak schytají ledviny. V  případě poškrábání žlučovodů je vhodné v mezidobí pít bylinný jaterní čaj a také až 4 gramy vitaminu C denně – pomůže játrům s detoxikací. V mezidobí lze také přikládat obklad s teplým ricinovým olejem (do dvou nebo tří vrstev flanelu, navrch igelit a elektrickou podušku) tři dny za sebou po jedné hodině. Toto vymyslel Edgar Cayce. Následující  3 dny se pije 50ml olivového oleje nalačno) Obklad je vhodný přes celé břicho a přes játra.

Ing. Emil Pavlas

Poznámka: Přečtěte si i postup doporušovaný paní Škodovou zde a vyberte si, který postup použijete. Nejlépe postupně vyzkoušejte oba dva a pak je můžete je klidně i kombinovat a v detailech upravovat na základě vlastních zkušeností.

 
Návštěvnost© detoxikuj.netstranky.cz - vytvořte si také své webové stránky zdarma